Forside  Beliggenhed  Udstillingskalender  Bestyrelsen  Medlemmer  Historie  Køb af udstillingsperiode  Vedtægter  Referater  Kontakt
 

 

Udstillingskalender 2022

Åbningstider alle uger: Hverdage 13-17, weekender 11-17
 

Uge 5 31.01 - 06.02    
Uge 6 07.02 - 13.02    
Uge 7 14.02 - 20.02    
Uge 8 21.02 - 27.02    
Uge 9 28.02 - 06-03    
Uge 10 07.03 - 13.03    
Uge 11 14.03 - 20.03    
Uge 12 21.03 - 27.03    
Uge 13 28.03 - 03.04    
Uge 14 04.04 - 10.04    
Uge 15 11.04 - 17.04 Charlotte Hammershøj charlottehammershoej@gmail.com
Uge 16 18.04 - 24.04    
Uge 17 25.04 - 01.05    
Uge 18 02.05 - 08.05 Alice Rasmussen alra.kerteminde@gmail.com
Uge 19 09.05 - 15.05 Dorthe Lysemose dlysemose@godmail.dk
Uge 20 16.05 - 22.05 Kirsten Thilsing-Hansen
Kea Haug-Pedersen
kirstenthilsing@yahoo.com
haug-pedersen@post.tele.dk
Uge 21 23.05 - 29.05 Lis Klein lis@lisklein.dk
Uge 22 30.05 - 05.06 Inge Vittrup inge.vittrup@gmail.com
Uge 23 07.06 - 12.06 Eva Jørgensen
Dina Pedersen
eva.joergensen2@gmail.com
dina@dsa-net.dk
Uge 24 13.06 - 19.06 Torben Buhl Dinesen
Jonna Larsen
tbd@pc.dk
larsenjonna@gmail.com
Uge 25 20.06 - 26.06 Nanna Folkmann
Lisbeth Aasvang
nfolkmann@gmail.com
betto@hotmail.dk
Uge 26 27.06 - 03.07 Niels Stærmose
Torben Buhl Dinesen
gittestaermose@gmail.com
tbd@pc.dk
Uge 27 04.07 - 10.07 Willy Hansen willy_hansen@mail.dk
Uge 28 11.07 - 17.07 Fællesudstilling  
Uge 29 18.07 - 24.07 Fællesudstilling  
Uge 30 25.07 - 31.07 Vagn Holm Nielsen
Alice Rasmussen
Karen Lohmann Jensen
Ulla Holm Nielsen
Jonna Hansen
uvhn63@gmail.com
alra.kerteminde@gmail.com
o.k@jensen.mail.dk
uvhn63@gmail.com

klintgaard@post.tele.dk
Uge 31 01.08 - 07.08 Ulrik Ørtvig
Charlotte Hammershøj
ulrikoertvig@gmail.com
charlottehammershoej@gmail.com
Uge 32 08.08 - 14.08 Leonoora Vestergaard liivaliiva@gmail.com
Uge 33 15.08 - 21.08 Winnie Møller winnie@skovparknet.dk
Uge 34 22.08 - 28.08 Vagn Løye vagn.loye@gmail.com
Uge 35 29.08 - 04.09 Gurli Jochumsen
Bente Klindt
Kirsten Birkedal Wagner
gurli.jochumsen@gmail.com
bkklindt@hotmail.com
birkedal.ler@gmail.com
Uge 36 05.09 - 11.09 Sophy Bostholm psbs@mail1.stofanet.dk
Uge 37 12.09 - 18.09 Ole Koch olekochkunst@gmail.com
Uge 38 19.09 - 25.09    
Uge 39 26.09 - 02.10    
Uge 40 03.10 - 09.10    
Uge 41 10.10 - 16.10    
Uge 42 17.10 - 23.10  Ida Theodora Wolf Berendsen idab@kp.dk
Uge 43 24.10 - 30.10    
Uge 44 31.10 - 06.11    
Uge 45 07.11 - 13.11    
Uge 46 14.11 - 20.11    
Uge 47 21.11 - 27.11    
Uge 48 28.11 - 04.12    
Uge 49 05.12 - 11.12    
Uge 50 12.12 - 18.12    
Uge 51 19.12 - 25.12    
Uge 52 26.12 - 01.01    
Udstillingskalender 2023
Uge 1 02.01 - 08.01    
Uge 2 09.01 - 15.01    
Uge 3 16.01 - 22.01    
Uge 4 23.01 - 29.01