Forside  Beliggenhed  Udstillingskalender  Bestyrelsen  Medlemmer  Historie  Køb af udstillingsperiode  Vedtægter  Referater  Kontakt
 

 

Udstillingskalender 2021

Åbningstider alle uger: Hverdage 13-17, weekender 11-17
 

Uge 5 01.02 - 07.02    
Uge 6 08.02 - 14.02    
Uge 7 15.02 - 21.02    
Uge 8 22.02 - 28.02    
Uge 9 01.03 - 07.03    
Uge 10 08.03 - 14.03    
Uge 11 15.03 - 21.03    
Uge 12 22.03 - 28.03    
Uge 13 29.03 - 04.04  Ulrik Ørtvig ulrikoertvig@gmail.com
Uge 14 05.04 - 11.04    
Uge 15 12.04 - 18.04 Bent Aslerin 
Torben Buhl Dinesen
Alice Rasmussen
aslerin@stofanet.dk
tbd@pc.dk
alice.kerteminde@stofanet.dk
Uge 16 19.04 - 25.04 Winnie Møller  winnie@skovpartnet.dk
Uge 17 26.04 - 02.05 Alice Rasmussen 
Carolyn Hundslev (gæsteudstiller)
Anne Berit Brogaard (gæsteudstiller)
alice.kerteminde@stofanet.dk

 
Uge 18 03.05 - 09.05 Bettina Hesselhof  bhesselhof@gmail.com
Uge 19 10.05 - 16.05 Nanna Folkmann
Lisbeth Aasvang
nfolkmann@gmail.com
betto@hotmail.dk
Uge 20 17.05 - 23.05 Lisbeth Aasvang
Nanna Folkmann
betto@hotmail.dk
nfolkmann@gmail.com
Uge 21 24.05 - 30.05 Dina Pedersen 
Ulla Jo Englich
Mette Thing Baltzer (gæsteudstiller)
dina@dsa-net.dk
ue@nal-net.dk
 
Uge 22 31.05 - 06.06 Torben Buhl Dinesen 
Niels Stærmose
Jonna Larsen
Karen Lohmann Jensen
Ulla Holm Nielsen
Vagn Holm Nielsen
tbd@pc.dk
gittestaermose@gmail.com
larsenjonna35@gmail.com
o.k@jensen.mail.dk
uvhn63@gmail.com
uvhn63@gmail.com
Uge 23 07.06 - 13.06 Lis Pedersen lis26a@hotmail.com
Uge 24 14.06 - 20.06 Britta Eliasen
Merete Legaard Christensen
Jonna Hansen
brittaeliasen@gmail.com
meretelegaard@hotmail.com
klintgaard@post.tele.dk 
Uge 25 21.06 - 27.06 Willy Hansen
Niels Stærmose
Kris Østerby (gæsteudstiller)
willy_hansen@mail.dk
gittestaermose@gmail.com
 
Uge 26 28.06 - 04.07 Kea Haug-Pedersen
Bente Nylandssted Andersen
haug-pedersen@post.tele.dk
b.nylandssted@hotmail.com
Uge 27 05.07 - 11.07 Niels Stærmose
Torben Buhl Dinesen
Karen Lohmann Jensen
Ulla Holm Nielsen
Vagn Holm Nielsen
gittestaermose@gmail.com
tbd@pc.dk
o.k@jensen.mail.dk
uvhn63@gmail.com
uvhn63@gmail.com
Uge 28 12.07 - 18.07 Fællesudstilling  
Uge 29 19.07 - 25.07 Fællesudstilling  
Uge 30 26.07 - 01.08 Sharareh Ebrahimi sharareh.h.ebrahimi@gmail.com
Uge 31 02.08 - 08.08 Jonna Hansen
Bente Klindt
Niels Stærmose
klintgaard@post.tele.dk
bkklindt@hotmail.com
gittestaermose@gmail.com
Uge 32 09.08 - 15.08 Karin A. Høj khoej@mail.tele.dk
Uge 33 16.08 - 22.08 Dorthe Lysemose
Anne Grete Hvirvelkær Skou
dlysemose@godmail.dk
dantikki@gmail.com
Uge 34 23.08 - 29.08 Kirsten Work Rasmussen
Lisbeth Holst Gundersen (gæsteudstiller)
kwr1942@hotmail.com
 
Uge 35 30.08 - 05.09 Sophy Bostholm
Sharareh Ebrahimi
Alice Rasmussen
psbs@mail1.stofanet.dk
sharareh.h.ebrahimi@gmail.com
alice.kerteminde@stofanet.dk
Uge 36 06.09 - 12.09 Gurli Jochumsen
Kirsten Birkedal Wagner
Bente Klindt
gurlijochumsen@5792.dk
birkedal.ler@gmail.com
bkklindt@hotmail.com
Uge 37 13.09 - 19.09 Ole Koch olekochkunst@gmail.com
Uge 38 20.09 - 26.09 Elizabeth Stokkebye  elizabeth@elizabethstokkebye.com
Uge 39 27.09 - 03.10 Vagn Løye
Inge Vittrup
Sharareh Ebrahimi
Elizabeth Stokkebye
Sophy Bostholm
vagn.loye@gmail.com
inge.vittrup@gmail.com

sharareh.h.ebrahimi@gmail.com
elizabeth@elizabethstokkebye.com
psbs@mail1.stofanet.dk
Uge 40 04.10 - 10.04 Inge Vittrup  inge.vittrup@gmail.com
Uge 41 11.10 - 17.10 Eva Jørgensen
Kathrine Haugaard Sørensen
eva.joergensen2@gmail.com
kaths@mail.dk 
Uge 42 18.10 - 24.10 Leonoora Vestergaard  liivaliiva@gmail.com
Uge 43 25.10 - 31.10    
Uge 44 01.11 - 07.11    
Uge 45 08.11 - 14.11    
Uge 46 15.11 - 21.11    
Uge 47 22.11 - 28.11    
Uge 48 29.11 - 05.12    
Uge 49 06.12 - 12.12    
Uge 50 13.12 - 19.12    
Uge 51 20.12 - 26.12    
Uge 52 27.12 - 02.01    
Udstillingskalender 2022
Uge 1 03.01 - 09.01    
Uge 2 10.01 - 16.01    
Uge 3 17.01 - 23.01    
Uge 4 24.01 - 30.01