Forside  Beliggenhed  Udstillingskalender  Bestyrelsen  Medlemmer  Historie  Køb af udstillingsperiode  Vedtægter  Referater  Kontakt
 

 

Udstillingskalender 2024

Åbningstider alle uger: Hverdage 13-17, weekender 11-17
 

Uge 5 29.01 - 04.02    
Uge 6 05.02 - 11.02    
Uge 7 12.02 - 18.02    
Uge 8 19.02 - 25.02    
Uge 9 26.02 - 03-03    
Uge 10 04.03 - 10.03    
Uge 11 11.03 - 17.03    
Uge 12 18.03 - 24.03    
Uge 13 25.03 - 31.03    
Uge 14 01.04 - 07.04 Ulrik Ørtvig
Charlotte Hammershøj
ulrikoertvig@gmail.com
charlottehammershoej@gmail.com
Uge 15 08.04 - 14.04    
Uge 16 15.04 - 21.04    
Uge 17 22.04 - 28.04    
Uge 18 29.04 - 05.05 Winnie Møller winniemoller7@gmail.com
Uge 19 06.05 - 12.05 Lis Klein lis@lisklein.dk
Uge 20 13.05 - 19.05    
Uge 21 20.05 - 26.05 Lis Pedersen lis26a@hotmail.com
Uge 22 27.05 - 02.06 Ole Koch olekochkunst@gmail.com
Uge 23 03.06 - 09.06 Mette Mule
Joan Stær (gæst)
mette.mule@gmail.com
 
Uge 24 10.06 - 16.06 Karen Lohmann Jensen
Niels Stærmose
o.k@jensen.mail.dk
gittestaermose@gmail.com
Uge 25 17.06 - 23.06 Charlotte Hammershøj charlottehammershoej@gmail.com
Uge 26 24.06 -30.06 Niels Stærmose
Karen Lohmann Jensen
Torben Buhl Dinesen
gittestaermose@gmail.com
o.k@jensen.mail.dk
tbd@pc.dk
Uge 27 01.07 - 07.07 Anne Grete Hvirvelkær Skou
Dorthe Lysemose
dantikki@gmail.com
dlysemose@godmail.dk
Uge 28 08.07 - 14.07 Fællesudstilling  
Uge 29 15.07 - 21.07 Fællesudstilling  
Uge 30 22.07 - 28.07 Alice Rasmussen
Ulla Holm Nielsen
Vagn Holm Nielsen
Bettina Hesselhof
alra.kerteminde@gmail.com
uvhn63@gmail.com

bhesselhof@gmail.com
Uge 31 29.07 - 04.08 Vagn Holm Nielsen
Ulla Holm Nielsen
Karen Lohmann Jensen
Alice Rasmussen
uvhn63@gmail.com
o.k@jensen.mail.dk
alra.kerteminde@gmail.com
Uge 32 05.08 - 11.08 Torben Buhl Dinesen
Niels Stærmose
tbd@pc.dk
gittestaermose@gmail.com
Uge 33 12.08 - 18.08 Kirsten Birkedal Wagner
Gurli Jochumsen
Bente Klindt
Karen Jensen
birkedal.ler@gmail.com
gurli.jochumsen@gmail.com
bkklindt@hotmail.com
klintholm519@gmail.com
Uge 34 19.08 - 25.08 Eva Jørgensen
Niels Krogh (gæst)
eva.joergensen2@gmail.com
 
Uge 35 26.08 - 01.09    
Uge 36 02.09 - 08.09    
Uge 37 09.09 - 15.09 Christina Bach (gæst)
Marianne Engholm Christensen (gæst)
christinabach32@gmail.com
 
Uge 38 16.09 - 22.09    
Uge 39 23.09 - 29.09    
Uge 40 30.09 - 06.10    
Uge 41 07.10 - 13.10    
Uge 42 14.10 - 20.10 Ulla Jo Englich
Dina Pedersen
ue@nal-net.dk
dinasgalleri@gmail.com
Uge 43 21.10 - 27.10    
Uge 44 28.10 - 03.11    
Uge 45 04.11 - 10.11    
Uge 46 11.11 - 17.11    
Uge 47 18.11 - 24.11    
Uge 48 25.11 - 01.12    
Uge 49 02.12 - 08.12    
Uge 50 09.12 - 15.12    
Uge 51 16.12 - 22.12    
Uge 52 23.12 -29.12    
Udstillingskalender 2025
Uge 1 30.12- 05.01    
Uge 2 06.01 - 12.01    
Uge 3 13.01 - 19.01    
Uge 4 20.01 - 26.01