Forside  Beliggenhed  Udstillingskalender  Bestyrelsen  Medlemmer  Historie  Køb af udstillingsperiode  Vedtægter  Referater  Kontakt
 

 

Udstillingskalender 2019

Uge 5 28.01 - 03.02    
Uge 6 04.02 - 10.02    
Uge 7 11.02 - 17.02    
Uge 8 18.02 - 24.02    
Uge 9 25.02 - 03.03    
Uge 10 04.03 - 10.03    
Uge 11 11.03 - 17.03    
Uge 12 18.03 - 24.03    
Uge 13 25.03 - 31.03    
Uge 14 01.04 - 07.04    
Uge 15 08.04 - 14.04    
Uge 16 15.04 - 21.04 Charlotte Hammershøj
Ulrik Ørtvig
charlottehammershoej@gmail.com
ulrikoertvig@gmail.com
Uge 17 22.04 - 28.04 Søren Hansen soren@hansensmalerier.dk
Uge 18 29.04 - 05.05 Karen Jensen
Grethe Munk
klintholm@mail-online.dk
grethe@kaj-munk.dk
Uge 19 06.05 - 12.05 Peter Holmegaard Andersen holmegaard.peter@gmail.com
Uge 20 13.05 - 19.05 Nanna Folkmann
Susanne Secher
nfolkmann@gmail.com
susanne@secherdesign.dk
Uge 21 20.05 - 26.05 Anne Grete Hvirvelkær Skou
Dorte Lysemose
dantikki@gmail.com
dlysemose@godmail.dk
Uge 22 27.05 - 02.06 Torben Buhl Dinesen
Jonna Larsen
Jørgen Iversen
tbd@pc.dk
jola@nalnet.dk
bred-net@hotmail.com
Uge 23 03.06 - 09.06 Dina Pedersen
Ulla Jo Englich
dina@dsa-net.dk
ue@nal-net.dk
Uge 24 10.06 - 16.06 Dina Pedersen
Niels Stærmose
Karen Lohmann Jensen
dina@dsa-net.dk
gittestaermose@gmail.com
o.k@jensen.mail.dk
Uge 25 17.06 - 23.06 Alice Rasmussen
Sophy Bostholm
Inge Vittrup
alice.kerteminde@stofanet.dk
psbs@mail1.stofanet.dk 
inge.vittrup@gmail.com
Uge 26 24.06 - 30.06 Jørgen Iversen
Torben Buhl Dinesen
Jonna Larsen 
bred-net@hotmail.com
tbd@pc.dk
jola@nalnet.dk
Uge 27 01.07 - 07.07 Bettina Hesselhof bhesselhof@gmail.com
Uge 28 08.07 - 14.07 Bitten Mærsk Jønstrup
Lisbeth Holst Gundersen
bitten.maersk@gmail.com
madameholst@hotmail.dk
Uge 29 15.07 - 21.07 Fælles jubilæumsudstilling  
Uge 30 22.07 - 28.07 Fælles jubilæumsudstilling   
Uge 31 29.07 - 04.08 Inge Vittrup  inge.vittrup@gmail.com
Uge 32 05.08 - 11.08 Niels Stærmose
Karen Lohmann Jensen
Alice Rasmussen
gittestaermose@gmail.com
o.k@jensen.mail.dk

alice.kerteminde@stofanet.dk
Uge 33 12.08 - 18.08 Dorte Lysemose
Anne Grete Hvirvelkær Skou
dlysemose@godmail.dk
dantikki@gmail.com
Uge 34 19.08 - 25.08 Gurli Jochumsen
Bente Klindt
Kirsten Birkedal Wagner
gurlijochumsen@5792.dk
bkklindt@hotmail.com
birkedal.ler@gmail.com
Uge 35 26.08 - 01.09 Sharareh Hojabr Ebrahimi  sharareh.h.ebrahimi@gmail.com
Uge 36 02.09 - 08.09 Sophy Bostholm
Alice Rasmussen
Charlotte Iben Jensen
psbs@mail1.stofanet.dk
alice.kerteminde@stofanet.dk
charlotteibenjensen@stofa-net.dk
Uge 37 09.09 - 15.09 Kirsten Thilsing-Hansen kirstenthilsing@yahoo.com
Uge 38 16.09 - 22.09 Lis Pedersen  lis26a@hotmail.com
Uge 39 23.09 - 29.09 Lis Klein lis@lisklein.dk
Uge 40 30.09 - 06.10    
Uge 41 07.10 - 13.10 Ida Theodora Wolf Berendsen
Marianne Mortensen (gæsteudstiller)
Laura Matilde Wolf Værgman (gæsteudstiller)
idab@kp.dk

 
Uge 42 14.10 - 20.10 Kirsten Work Rasmussen kwr1942@hotmail.com
Uge 43 21.10 - 27.10 Eva Jørgensen eva.joergensen2@skolekom.dk
Uge 44 28.10 - 03.11 Ole Koch olekochkunst@gmail.com
Uge 45 04.11 - 10.11    
Uge 46 11.11 - 17.11    
Uge 47 18.11 - 24.11 Inge Vittrup  inge.vittrup@gmail.com
Uge 48 25.11 - 01.12 Peter Holmegaard Andersen holmegaard.peter@gmail.com
Uge 49 02.12 - 08.12 Leonora Vestergaard
Charlotte Hammershøj
Lis Pedersen
liivaliiva@gmail.com
Charlottehammershoej@gmail.com
lis26a@hotmail.com
Uge 50 09.12 - 15.12 Dina Pedersen
Ulla Jo Englich
Sofus Rye Pedersen (gæsteudstiller)
dina@dsa-net.dk
ue@nal-net.dk
 
Uge 51 16.12 - 22.12    
Uge 52 23.12 - 29.12    
Udstillingskalender 2020
Uge 1 30.12 - 05.01    
Uge 2 06.01 - 12.01    
Uge 3 13.01 - 19.01    
Uge 4 20.01 - 26.01